Kryta pływalnia GOS, ul. Tytusa Chałubińskiego 13, Gdańsk-Chełm

Basen ZS nr 4 Pruszcz Gdański

Gdańsk - Chełm

Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje na temat kursów pływackich odbywających się na gdańskim Chełmie.

  • grupa początkująca - nauka pływania dla dzieci od 6 lat,
  • grupa średnio zaawansowana - doskonalenie techniki pływania dla dzieci i młodzieży,
  • grupa początkująca - nauka pływania dla dorosłych,
  • grupa zaawansowana - doskonalenie techniki pływania dla dorosłych,
  • istnieje możliwość przeprowadzenia zajęć indywidualnych w cenie 60zł/40 minut.

Uwaga! Na życzenie klienta organizujemy treningi pływackie przygotowujące do triathlonu! (czas zajęć: 80 minut)

Godziny zajęć

    Nauka i doskonalenie pływania:
  • poniedziałek 19:20-20:00
  • czwartek 19:20-20:00, 20:00-20:40
  • piątek 19:20-20:00, 20:00-20:40
    Treningi pływackie 80 minut:
  • piątek 19:20-20:40
    Aquacycling:
  • poniedziałek 20:40-21:20
  • wtorek 19:20-20:00, 20:00-20:40
  • czwartek 19:20-20:00, 20:00-20:40
    Pływanie rekreacyjne:
  • piątek 20:00-20:40

Wszystkie zajęcia trwają 40 minut. Więcej informacji w zakładce Grafik.

Cennik zajęć

    Nauka i doskonalenie pływania:
  • poniedziałek I semestr 756 zł (21 zajęć), II semestr 592 zł (16 zajęć)
  • czwartek I semestr 792 zł (22 zajęć), II semestr 592 zł (16 zajęć)
  • piątek I semestr 828 zł (23 zajęć), II semestr 592 zł (16 zajęć)
    Treningi pływackie 80 minut:
  • piątek I semestr (23 zajęć), II semestr (16 zajęć)
    Aquacycling:
  • poniedziałek I semestr 777 zł (21 zajęć), II semestr 592 zł (16 zajęć)
  • wtorek I semestr 777 zł (21 zajęć), II semestr 629 zł (17 zajęć)
  • czwartek I semestr 814 zł (22 zajęć), II semestr 592 zł (16 zajęć)
    Pływanie rekreacyjne:
  • czwartek II semestr 352 zł (16 zajęć)
  • piątek I semestr 506 zł (23 zajęć), II semestr 368 zł (16 zajęć)

Regulamin Szkoła Pływania Active Way

Regulamin Aquacycling Active Way

Nasza drużyna

Adam Mikołajewski - trener personalny

Adam Mikołajewski

Trener personalny
Emilia Pelc - dietetyk

Emilia Mikołajewska

Dietetyk
Joanna Głuszek - instruktor

Joanna Staniszewska

Instruktor
Anna Miler - instruktor

Anna Miler

Instruktor
Aleksander Kujawa - instruktor

Aleksander Kujawa

Instruktor
Kacper Moszyk - instruktor

Kacper Moszyk

Instruktor
Filip Radgowski - instruktor

Filip Radgowski

Instruktor
Szymon Stec - instruktor

Szymon Stecka

Instruktor