kim jesteśmy ?

Active Way Trójmiasto

Nasza firma Active Way działa na trójmiejskim rynku od 2009 roku, jednak doświadczenie w branży nas, właścicieli, oraz pozostałych pracowników sięga roku 2005. Już wtedy pracowaliśmy jako instruktorzy pływania, ucząc dzieci i dorosłych. To właśnie dotychczasowy staż w pracy, a także młody, otwarty zespół i profesjonalizm na najwyższym poziomie uważamy za nasze najsilniejsze strony. Wszyscy trenerzy ActiveWay to absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańku, którzy poza podstawowym programem studiów doskonalili swoje umiejętności sportowe i instruktorskie na licznych kursach i szkoleniach, a niektórzy wiele lat poświęcili na karierę w sporcie zawodowym. Wszystkich nas połączyła wspólna pasja, czyli pływanie i sport oraz praca z dziećmi i młodzieżą. W ten sposób udało nam się stworzyć silny, bardzo zgrany zespół.

Dlaczego warto nas wybrać?

Oferujemy kompleksową pomoc w osiągnięciu celów sportowych i uzyskaniu wymarzonej sylwetki. Nie tylko prowadzimy profesjonalne zajęcia ruchowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych, ale również motywujemy naszych kursantów i dodatkowo oferujemy wsparcie profesjonalnego dietetyka. Tym samym łączymy wszystkie najważniejsze usługi, aby wspomóc naszych Klientów w ich aktywności fizycznej i utrzymaniu dobrej formy, świetnej sylwetki i samopoczucia.

Jako jedni z pierwszych w Polsce uruchomiliśmy zajęcia z Aquacycling, czyli jazdy na rowerkach umieszczonych w basenie. Treningi te cieszą się ogromnym powodzeniem wśród kursantów - zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Ponadto od 2010 roku prowadzimy liczne kursy i szkolenia dla ratowników. Współpracujemy z wieloma kompleksami basenowymi, kąpieliskami oraz organizatorami masowych imprez nad wodą, gdzie odpowiadamy za bezpieczeństwo uczestników wydarzeń. Nasz profesjonalizm zagwarantował nam zgodę Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji na wykonywanie pracy w zakresie ratownictwa wodnego.

Nasza drużyna

Adam Mikołajewski - trener personalny

Adam Mikołajewski

Trener personalny
Emilia Pelc - dietetyk

Emilia Mikołajewska

Dietetyk
Joanna Głuszek - instruktor

Joanna Staniszewska

Instruktor
Anna Miler - instruktor

Anna Miler

Instruktor
Aleksander Kujawa - instruktor

Aleksander Kujawa

Instruktor
Kacper Moszyk - instruktor

Kacper Moszyk

Instruktor
Filip Radgowski - instruktor

Filip Radgowski

Instruktor
Szymon Stec - instruktor

Szymon Stecka

Instruktor

motto

  • Jesteś jedyną osobą na świecie, która może wykorzystać Twój potencjał.

    Zig Ziglar
  • Ludzie mogą wątpić w to co mówisz, ale uwierzą w to co robisz.

    Lewis Cass
  • Przeszkody pojawiają się, gdy spuszczasz wzrok z celu.

    Hannah More