Obozy Active Way to najlepszy sposób na zapewnienie Twojemu dziecku aktywności i wspaniałych wspomnień z nadchodzących wakacji! Uruchomiliśmy zapisy na tegoroczne obozy pływacko-sportowe z ActiveWay! Już dziś poznasz pierwsze szczegóły, a pełna oferta pojawi się w maju na naszej stronie www. Warto zaglądać na nasz profil na Facebooku – to tam na bieżąco udostępniamy nowe informacje obozowe.

WILKASY – WATER FUN:
Termin: 22 – 30 lipca 2023
Lokalizacja: RESORT NIEGOCIN
Obóz przeznaczony dla dzieci i młodzieży w wieku 6-17 lat

Już teraz można dokonywać rezerwacji miejsc: telefonicznie pod numerem
+48 504 180 777, mailowo lub on-line


Jesteśmy grupą przyjaciół, którą połączyła wspólna pasja – to praca z dziećmi i młodzieżą. Naszą największą aspiracją jest pokazanie podopiecznym świata jako miejsca pełnego przygód, gdzie na każdym kroku doświadczyć można czegoś niezwykłego. Chcemy zarażać ich miłością do aktywności fizycznej w wielu postaciach. Wierzymy, że szeroko pojęty sport to doskonała metoda, aby krzewić w młodych ludziach samodzielność, zaradność, dyscyplinę i koleżeństwo. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc im uwierzyć w siebie, zmotywować ich do działania, tak aby rozbudzić w nich chęć rozwoju i samodoskonalenia. W naszej pasji szczególnie ważne jest dla nas uwrażliwienie na drugiego człowieka oraz na piękno otaczającej przyrody, tak aby od najmłodszych lat dzieci pielęgnowały w sobie pozytywne nastawienie i szacunek względem ich otoczenia.

Jesteśmy świadomi, że dzieci i młodzież poszukują w innych ludziach wzorców zachowań, dlatego swoją postawą zachęcamy do aktywnego trybu życia uzupełnionego zdrowym i zbilansowanym żywieniem. W swych działaniach zawsze wychodzimy naprzeciw potrzebom dzieci i młodzieży, rozumiemy ich problemy i staramy się je rozwiązywać. Organizowane przez nas obozy sportowe są tworzone z myślą o ich dobru i zabawie. Jesteśmy młodym zespołem, ale to nie przeszkadza nam w posiadaniu ogromnego doświadczenia w pracy z najmłodszymi. To właśnie nasz wiek i dotychczasowa praktyka ułatwiają nam nawiązywanie kontaktów z podopiecznymi i przygotowywanie oferty zajęć i rekreacji jak najlepiej dopasowanych do ich potrzeb i zainteresowań. Jako kadra potrafimy stworzyć przyjazną atmosferę, a także rozbudzamy w dzieciach i młodzieży chęć do regularnej aktywności ruchowej. Na każdym kroku służymy im swoją wiedzą i umiejętnościami. Jesteśmy świadomi, że powierzając nam swoje pociechy obdarzają nas Państwo ogromnym zaufaniem, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby organizowane przez nas obozy w pełni usatysfakcjonowały nie tylko najmłodszych, ale również Państwa jako Rodziców.

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę obozów?
Wszystkie zajęcia z naszej oferty prowadzone są w sposób w pełni profesjonalny, ale jednocześnie zapewniający podopiecznym czerpanie ze sportu satysfakcji i zabawy.
Oferujemy wiele imprez z ciekawym, aktywnym programem wypoczynku, dostosowanym do możliwości i wieku uczestników.
Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę, instruktorską i pedagogiczną, zatwierdzoną przez Kuratorium Oświaty.
Zwracamy uwagę na opinie i sugestie Rodziców, jak i samych obozowiczów, starając się sprostać oczekiwaniom.
Staramy się stale urozmaicać i poszerzać naszą ofertę.
Wszystkie zajęcia odbywają się przy zachowaniu wszelkich norm bezpieczeństwa.
Na obozach zapewniamy opiekę medyczną.